Threads Etkileşimi Nasıl Arttırılır?

Threads Etkileşimi Nasıl Arttırılır?

Ağustos 14, 2023

 

Threads’e giriş yaptınız. Ve burada yüksek bir etkileşim hedefliyorsunuz. O zaman bu önerilerimizi mutlaka dikkate alın.

 

Öncelikle Threads profil sayfanızı düzenleyin ve gelecek paylaşımlar ile alakalı ziyaretçileri bilgilendirin. Takipçiler bir paylaşımınızı beğendiklerinde sizi takip ediyorsa bunun sebebi bir sonraki paylaşımınızı merak etmeleridir. Paylaştığınız içerikler ve kendiniz hakkında güzel bir profil sayfası hazırlamanız etkileşim sağlayacaktır.

 

 

Daha önce bir konsept üzerine odaklanmadıysanız yeni paylaşımlarınız güncel olmalı ve herkesin beğenisini toplayabilecek ve taraf gözetmeyen içerikler paylaşmalısınız. Popüler paylaşımların benzerleri paylaşımlar ya da yeni başlayan akımlara özel paylaşımlar yapmak gerekiyor.

 

Uygulama çok yeni olduğundan gönderileriniz kısa sürede ön plana çıktığı için daha geniş kitlelerin dikkatini çekecek paylaşımlar yapmalısınız. Böylelikle gönderilerinizi çok daha fazla kişi görüntülenecektir.

 

 

Threads etkileşimleri için nelere dikkat edilmelidir?

Threads kullanırken etkileşim oranınızı arttırmak istiyorsanız az önce okuduğunuz tüm detaylara dikkat etmelisiniz. Ancak şimdi okuyacağınız kısmı da atlamamalısınız. Çünkü belki de Twitter ile en derin fark burada yatıyor.

 

Adam Mosseri, Threads platformunun haber içeriğine odaklanmayacağını ve bu tür içerikleri algoritmik olarak tanıtmayı planlamadıklarına söyledi. Mosseri, Meta’nın amacının Twitter’ın yerini almak değil, Instagram’da topluluklar için halka açık bir meydan oluşturmak olduğunu söyledi. 

Sizi Tanımak, En İyi Teklifi Oluşturmak İstiyoruz.

Sizi Tanımak, En İyi Teklifi Oluşturmak İstiyoruz.