Yazdığımız Başarı Hikayeleri

Yazdığımız Başarı Hikayeleri

Tamamen şeffaf, tüm süreci özetlediğimiz başarı hikayelerimizi ve danışan geribildirimlerimizi okuyun.

%100 Şeffaf

Tüm süreç şeffaf, tüm geribildirimler gerçek!

Kişisel Markalar

Doktor, diyetisyen, psikolog ve tüm kişisel markalar.

İnovatif Markalar

İnovatif ve gelişime açık tüm markalar.

  • Diyetisyen Rumeysa Türk İçin 0-140K Takipçi Yolculuğu

  • Diyetisyen Hatice Nur Ege İçin Sıfırdan 800.000 Kişilik Bir Yolculuk!

Burak Çetiner

Diyetisyen

Burak Çetiner

Tanıştığımızda henüz 4 bin kişilik bir hesabım vardı. +100 bin kişilik dev bir kitleye sahip olmamda büyük rol oynadılar. Her ay düzenli olarak danışan sayısında artış görmemin, böyle bir profile sahip olmamla doğrudan alakalı olduğunu söylememe gerek bile yok. Her şey için Lupi ailesine teşekkürler:)

Metin İçli

Fizyoterapist

Metin İçli

Lupi Dijital ile 3 ay çalıştık. Sıfırdan açtığımız Instagram profilimiz +70.000 takipçiye minimum bütçeyle ulaştı. Haftalık olarak içerikleri sunmaları, her gün birebir destek bulabileceğiniz bir whatsapp grubu kurmaları, gerçekten işinizi kolaylaştırıyor. Reelsin gücünü kullanmayı iyi bilen bir ekip!

Esin Kaya

Ephesus Cosmetics

Esin Kaya

Merhabalar, Lupi ile çalışmamız yaklaşık 6 ay çalıştık. Söylediklerini yapan ender sosyal medya ajanslarından. Kişisel markamın gelişmesinde büyük rol oynadılar. Beraber çalışmaktan mutluyuz.

Gözde Görgülü

Diyetisyen

Gözde Görgülü

Uzun araştırmalarım sonucu buldum onları. İşlerinde oldukça başarılı bir ekip. Sosyal medya yönetimi, içerik, analiz ve stratejilerde bilgili başarılı ve işinin ehli kişiler bir ekipte toplanmış. Anlayışlı, gerçekçi ve disiplinli bir ekip. İyi ki varlar, çok şey kattılar bana ve yoğun çalışma temposunda hayat kurtarıcı oluyorlar 🌸

Gamze Durman

Diyetisyen

Gamze Durman

Lupi Dijitalin en sevdiğim tarafı son derece sistemli olmaları. Ekipçe ilgili ve başarılılar. Çalışmalarımız boyunca hiçbir problem yaşamadık. Bunun yanı sıra sorduğum her soruya hemen cevap alabildim. Hiçbir ricamda beni kırmadılar. Güvenirlikleri de tartışılamaz. Lupi dijital ekibine çok teşekkür ederim.

Melike Ünüvar

Psikolog

Melike Ünüvar

Lupi dijital ile çalışıyoruz ve kendi isteklerimi açıkça dile getirip orta noktayı bulabiliyoruz. Çok tatlı bir ekiple çalışıyorum.
kendilerini güncel tutmaları çok hoş! 🙂 iyi ki !! 💙

Ceyda Malyemez

Diyetisyen

Ceyda Malyemez

Lupi dijital ailesi ile yaklaşık 3 aydır çalışıyorum. İlgilerinden, yönlendirmelerinden çok memnunum. Bana ve instagram sayfama katkılarından dolayı teşekkür ederim 😊

Rümeysa Dağ

Diyetisyen

Rümeysa Dağ

Lupidijitalle çalıştığım günden beri sayfamda çok büyük değişiklikler oldu danışanlara ulaşabilmem açısından yeni ufuklar açtı , kesinlikle tavsiye ederim.

Hüseyin Akın

Fitopya Sağlıklı Yaşam Kliniği

Hüseyin Akın

Lupi dijital ile çalışmaya başlamak ayrıcalıktır.  Bilgilendirici içerikli tasarımlar konusunda yaşadığımız eksikliğe nokta koyarak bize her hafta gerekli içerikleri ve metinleri atarak sosyal medya üretimini canlandırdılar.

Denizhan Keleş

Psikiyatrist

Denizhan Keleş

Lupi Dijital ile yollarımız büyük referanslarından biri sayesinde kesişti. 3 ay gibi bir süredir çalışıyoruz, 20 bin civarlarında başladığımız profilimiz şuan +50 bin gibi bir kitleye ulaştı.

Her sorduğum soruya aynı gün içinde dönüş yapmaları günümü kurtarıyor. Tek bir grupta, tüm sosyal medyamı yönetebilmek gerçekten harika.

Saime Akçay

Podolog

Saime Akçay

Tüm ekibe sonsuz teşekkürler. Hem çok ilgili hem de çözüm odaklı oldukları için. Birlikte çalışmaktan çok memnunum 🙏

Buğse Eser

Hemşire

Buğse Eser

Tüm ekibe sonsuz teşekkürler. Hem çok ilgili hem de çözüm odaklı oldukları için. Birlikte çalışmaktan çok memnunum 🙏

Hizmetlerimizle İlgili Detaylı Bilgi Alın