2

Selam, biz Lupi.

Kurumsal, standart sosyal medya yönetimlerine karşıyız. Bu yüzden kurumsal ve sıkıştırılmış profillerin yönetiminden mümkün olduğunca kaçmaya çalışırız.

Lupi Dijital olarak kişisel marka profillerine hizmet veririz. Bir profilin ihtiyacı olan içerik, tasarım, reklam materyallerinin hepsini, uzman ekip arkadaşlarımızla birlikte düzenli olarak hazırlarız.

Biz Kimiz?

Antalya'da üç yıldır aktif olarak hizmet veren butik bir sosyal medya ajansıyız. Her şeyi değil, en iyisini yaptığımız işleri yapıyoruz.

Sosyal medya ve reklam yönetimi konusunda kendini kanıtlamış aktif olarak +50 danışan ile hizmet vermeye devam eden bir sosyal medya ajansıyız.

2023-03-03

Sorularla Lupi.

En çok aldığımız soruları sizler için yanıtladık.

Doktor, Diyetisyen, Psikolog, Estetisyen, Gayrimenkul Danışmanı ve tüm kişisel markalarla çalışıyoruz. (network marketing hariç.)

Bizlerle ücretsiz ön görüşme yapmak için, öncelikle teklif formumuzu doldurmalısınız. Sizlere ileteceğimiz teklif ve detaylı bilgi dökümanından sonra mail üzerinden bir takvim belirleyebiliriz.

Her danışanımız için, özel bir whatsapp grubu kuruyoruz ve en az iki uzman arkadaşımızı gruba dahil ediyoruz. 10:00 – 18:00 arasında, istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Lupi Dijital merkez ofisimiz Antalya’da. Ne zaman isterseniz, bir kahveye bekleriz.

hero_img_10